Регіони

Вінницький

Волинський

Дніпропетровський

Донецький

Житомирський

Запоріжжя

Київський

Кіровоградський

Крим

Луганський

Львівський

Одеський

Полтавський

Рівненський

Сумський

Тернопільський

Харківський

Херсонський

Чернівці

Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
3
підняти

Языковой скандал: депутат на сессии облсовета в Днепре перешел на “восточно-украинский язык”

Депутат Днепропетровского областного совета на заседании сессии отказался говорить на украинском языке. Об этом свидетельствуют видео с сессии, опубликованные пользователями соцсетей, передает УНН. Детали "... Читати повністю »
01.03 15:46 UNN

Коментарі

1

1.03.21 21:27

Посмотрел выступление Гуфмана на русском языке. И отметил, что зал ему аплодировал.
Хохлы бьются в тщетных попытках запретить русский язык, но у них это не получается. Украина - русская страна с русскими корнями и русским менталитетом. Ничтожная свора нациков-фашистов, временно оккупировавших страну, не сможет подмять под себя весь народ, даже с поддержкой США и некоторых стран Европы. Украина это Россия, и ход времени это подтверждает. А упорствующие хохлопитеки будут вынуждены покинуть страну и раствориться на мировых просторах.

Відповісти | з цитатою

2

2.03.21 07:10

Україна-Русь,не московія.

Відповісти | з цитатою

3

2.03.21 08:19

Маячня. Ніхто не забороняє ніяку мову. В Україні державна мова українська, згідно Конституції. І дерслужбовці на роботі зобов'язані спілкуватися державною. А вдома і в побуті-хоч на суахілі.
А кацапездоли нехай згадають, як під ас окупації русифіковували Українців

Відповісти | з цитатою

4

2.03.21 09:02

Відповідь на [3] від Стрийко Зеник

Так в цюму ж і питання,що тількі держслужбовцям на роботі,а не люди в побуті, тобто в магазинах,кафе,на футболі і.т.д.Да ще згадай як ляхи під час окупаціі полякофіковували западенських холопів.

Відповісти | з цитатою

5

2.03.21 09:07

Відповідь на [4] від ел

Про що ви?

Відповісти | з цитатою

6

2.03.21 09:12

Відповідь на [5] від Стрийко Зеник

Да все про те!

Відповісти | з цитатою

7

2.03.21 09:13

Відповідь на [6] від ел

І що?

Відповісти | з цитатою

8

2.03.21 09:22

Відповідь на [7] від Стрийко Зеник

Та про то що!

Відповісти | з цитатою

9

2.03.21 09:27

Відповідь на [8] від ел

Дівчино, йди собі погуляй і підчепи моряка. Як згадаєш українську мову і що треба від Стрийка, приходи

Відповісти | з цитатою

10

2.03.21 09:40

Відповідь на [1] від Высший Разум

Уже так достали этой иовой! Других проблем в стране нет......как можно принуждать...при том ,что пол страны русскоязычной.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…