Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
3
підняти

Обігнала "іспанку": Пандемія COVID-19 стала найсмертоноснішою в історії США

Станом на 20 вересня кількість померлих від коронавірусної хвороби COVID-19 у США досягла 695 тисяч людей. Про це повідомив Університет Джонса Гопкінса в Балтіморі, передає BBC. Читати повністю »
21.09 22:38 pnk.tv

Коментарі

11

26.09.21 08:56

Як московія винищувала народи Кавказу,Сибіру,Надволжжя,слов'янські народи?

Відповісти | з цитатою

12

26.09.21 09:04

Тодішні індіанці методами,м'яко кажучи,не перебирали.Тти б їхнє товариство більше двох днів не витримав.

Відповісти | з цитатою

13

26.09.21 09:05

Відповідь на [11] від Віктор Русин

Так почему ты "московию" ненавидишь, а янкам поклоняешься?
Ты тварь последняя, и нет с тобой никакого разговора.

Відповісти | з цитатою

14

26.09.21 09:10

Відповідь на [12] від Віктор Русин

Почитай историю американцев - в какие страны они лезли своей хамской мордой, скольких бомбили и расстреливали, жгли напалмом. И всё это было за тысячи километров от их границ, когда им никаких угроз не было. И этих сук ты любишь, и вымаливаешь у них деньги. Тварь ты последняя.

Відповісти | з цитатою

15

26.09.21 09:21

Відповідь на [12] від Віктор Русин

А индейцы правильно делали, что резали горла выходцам старого света, - это не они припёрлись на чужие земли, а к ним пришли варвары с оружием, и стали их уничтожать. И уничтожили почти всех. и эту бойню ты пытаешься не вспоминать. А когда Крым сам проголосовал за присоединение к России, зы завопил, что это террор.

Відповісти | з цитатою

16

26.09.21 09:31

Відповідь на [12] від Віктор Русин

Кстати, американцы - единственный народ в мире, который применил атомную бомбу против миллионов жителей другой страны. И сделал это, когда война уже была выиграна, и никакого смысла в уничтожении такого количества мирного населения не было. Просто поставили эксперимент, на что способно ядерное оружие. И этих тварей ты боготворишь.

Відповісти | з цитатою

17

28.09.21 18:31

Чому ти звинувачуєш лише Штати?А інші країни обох Америк?Кубу,нприклад,де дійсно зникло все корінне населення?Наказу не було?

Відповісти | з цитатою

18

28.09.21 18:33

В Польщі,Русі,Кореї,Анголі,Єгипті,Чехословаччин і............................................ ............................................. ........ американці?

Відповісти | з цитатою

19

28.09.21 18:35

То мо правильно і справедливо робимо знищуючи московитськи андрофагів?

Відповісти | з цитатою

20

28.09.21 18:38

Що?А винищуючи сотні тисяч власних військових у той час,коли війна вже була виграна,і ще скільки цивіььного населення,виродку?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…