Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
5
підняти

Кабмин решил стреножить россиян, поддерживающих сепаратистов. И кое-что еще

Украина решила ввести санкции против российских чиновников и компаний за поддержку сепаратистов. Об этом на заседании Кабмина заявил премьер-министр Украины Арсений Яценюк, передает корреспондент РБК-Украина. Читати повністю »
23.07 13:16 Inpress.ua

Коментарі

1

23.07.14 13:24

Українці готові дати відпір Російським агресорам.
Перемога буде за Україною.

Відповісти | з цитатою

2

23.07.14 15:43

Против России? Силенок не хватит! Тут каких-то "террористов" побороть не способны, а то на САМУ РОССИЮ хавло открыть!

Відповісти | з цитатою

анонім

3

23.07.14 15:46

Відповідь на [2] від Affаganec

Петюшка с клавиатурой сам всех замочит!!!

Відповісти | з цитатою

4

23.07.14 15:52

Відповідь на [3] від анонім

Да не трогай убогого! Оно, недалекое, не понимает, что Украина эуроппи не нужна! Нужно держаться поближе к славянам! Ну, застегнуло товарища, что ж тут поделать!

Відповісти | з цитатою

анонім

5

23.07.14 16:37

Відповідь на [4] від Affаganec

...беда в том, что не за горами зима, и как людям ее пережить и вылезти с ямы под названием майдан и при этом остаться государством?

Відповісти | з цитатою

6

23.07.14 19:31

Відповідь на [4] від Affаganec

Так,ближче ди полякiв,чехiв,словакiв,болгарiв,хорватiв...

Відповісти | з цитатою

7

24.07.14 09:13

Відповідь на [6] від Нерозумний

Ближе то ближе, а Россия как-то роднее!

Відповісти | з цитатою

8

24.07.14 11:58

Відповідь на [2] від Affаganec

Ніхто на твою рашистію хавало не відкриває. На х...й кому вона всралася твоя рашистия. Йдеться про те, щоби твоя рашистія не сміла відкривати своє смердюче єб...о і щоби не сміла зазіхати на інші країни.

Відповісти | з цитатою

9

24.07.14 12:04

Відповідь на [7] від Affаganec

Россия как-то роднее!
Так чого ти сука не їдеш до неї, а? Якого х...я знушаєсся сам над собою і живеш у такій ненависній УКРАЇНСЬКІЙ УКРАЇНІ? Ви тваридли путлерастівські вирішили, що і в Україні влаштуєте придністров'я, осетію, абхазію? А от х...я вам!!!

Відповісти | з цитатою


 
Останні новини
Міністр Сольський вже на свободі. І на роботі
26 квітня 2024, 14:11
Одна з європейських країн погодилась передати Україні ракети для Patriot — ЗМІ