Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
3
підняти

Путин назвал условие сохранения территориальной целостности Украины

По мнению российского президента, Украина сможет сохранить свои территории, если в стране не будет дискриминации. Читати повністю »
02.10 15:30 Bigmir.net

Коментарі

21

3.10.14 23:21

Відповідь на [17] від Гість: Я в ватнике

Далеко тобі ще до вашого нео-фюрера путлера. Той хоч обучений брехні, а ти - як звичайна базарна гапка - ляп помелом, не думаючи про що ляпаєш. Одним словом бринькаєш, як справжня погремуха - балалайка.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

22

3.10.14 23:29

Відповідь на [20] від molfar 2

усі у світі не рус.мовні - не человєкі?
Я имел ввиду " по-человечески " , значит по-людски, нормально , без оскорблений. Хватит уже выдирать фразы из контекста.Ты прекрасно всё понимаешь.

Відповісти | з цитатою

23

3.10.14 23:33

Відповідь на [18] від Гість: Я в ватнике

Все империи болели величием.....
Ты ошибаешься. Не может болеть величием Великая Империя. Величием болеют те , кто от неё откололся.
учу, и несчастный лишался рассудка, становился манкуртом...."[/
Якби не було би хвороби, то не сталося би і зникнення.
Це дуже проста аксіома. Але тобі, зомбонутій одноклітинній істоті, навіть і такі прості речі не доступні для розуміння. Виходячи з твоєї чергової дурісті, усі народи, яки зкинули ярмо імперій і здобули свободу - це хворі на голову ідіоти? А відтак, то у тому числі у древня русь, яка зкинула 300-річне ярмо ординської імперії? Отже, ти нащадок ідіотів? Так по - твоєму? Не знаю, чий ти нащадок, мені це байдуже, але те що ти повний ідіот - так точн

Відповісти | з цитатою

24

3.10.14 23:40

Відповідь на [22] від Гість: Я в ватнике

Як ти "грамотєй" накалякав, так я и прочитав. Що таке, у школі поганько вчився? Якщо бажаєш, щоби тебе зрозуміли так, як ти бажаєш, то відповідно до цього і висловлюй свою думку. Що, хіба на уроках рус. мови тебе цьому не вчили? Вчили. Тільки ти цю науку не засвоїв. За скудістю умішка. Афіцер рашистького флоту. У мамочки під ватником.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

25

3.10.14 23:47

Відповідь на [24] від molfar 2

Думаю , что на русском языке писал другой человек. Видно по построению фраз и по объему мыслеформ в каждом предложении. По-русски писал самодостаточный человек, а по-украински пишет озлобленный майданутый зомби.

Відповісти | з цитатою

26

4.10.14 00:02

Відповідь на [25] від Гість: Я в ватнике

Что чучело, ещё не дошло? Куда тебе сопливому и малограмотному недоноску тягаться со мной. Это к разговору о критериях величия и низменности. Сиди там под мамочкиным ватником и не тявкай. Так, по-русски, доходчевее, чучело?

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

27

4.10.14 00:12

Відповідь на [26] від molfar 2

Да , видать я ошибся.
Что там у вас под Мариуполем происходит? Ты не в курсе?

Відповісти | з цитатою

28

4.10.14 00:18

Відповідь на [27] від Гість: Я в ватнике

Я? В курсі. І не тільки під Маріуполем. А тобі цікаво? Так приїдь і сам дізнаєсся, якщо не сциш. А я тобі не довідкове бюро.

Відповісти | з цитатою

29

4.10.14 00:21

Відповідь на [27] від Гість: Я в ватнике

Да , видать я ошибся.
Ну хоч що-небудь до тебе дойшло. Як до жирафа. Не дарма кажуть, коли Бог бажає покарати людину, він позбавляє її розуму, чим перетворює на тварину.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

30

4.10.14 00:29

Відповідь на [29] від molfar 2

Ну хоч що-небудь до тебе дойшло. Як до жирафа. Не дарма кажуть, коли Бог бажає покарати людину, він позбавляє її розуму, чим перетворює на тварину.
Слушай, мольфар, а ты не инвалид случайно? Ну может болезнь какая нехорошая тебя изводит?Так ты скажи, я тогда с бОльшим уважением с тобой разговаривать буду.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…