Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
2
підняти

СМИ: Кредит доверия ЕС к Украине близок к исчерпанию

Первое в истории заседание Совета ассоциации Украина-ЕС, состоявшееся 15 декабря, не принесло много приятного украинским участникам. В итоговом пресс-релизе нет ни слова о новых формах поддержки со стороны ЕС. Читати повністю »
17.12 11:07 Inpress.ua

Коментарі

1

17.12.14 11:53

Да какое там ЕС! Спасибо майданутым и Сладкому Кабану за развал страны!
Ничего, Вован порядок наведет!

Відповісти | з цитатою

2

17.12.14 13:47

Відповідь на [1] від Affаganec

А ви зомбонута пізд...та дякуйте за покращення вашому януху та собі. Верішали "теляча мова, ро-сі-я, пу-тін"? От і одержуйте те, про що веріщали. А твоєму вовкі-карліку зараз вже не до тебе. Вже скільки сьогодні долар у твоїй путлерастії? За все у цьому жити прийдеться сплачувати. Сплатите ви зрадницькі суки, сплатить і твій вовка. Зхаваєте своє же власне лайно повною ложкою. Смачного подавитися, зомбонуті.

Відповісти | з цитатою

3

17.12.14 14:59

Это уже ближе к правде.

Відповісти | з цитатою

4

17.12.14 14:59

Відповідь на [2] від molfar 2

По чём зелени бумажкы ?

Відповісти | з цитатою

5

17.12.14 17:21

Відповідь на [4] від мастер джедай

У 4,5 рази дешевше, ніж на сьогодні у твоїй путлерастії. І це нафта ще не впала навіть на 55. Але головне веселля для вас ще попереду.

Відповісти | з цитатою

Гість: Я в ватнике

6

17.12.14 21:40

Да-да.помню, писал об этом два месяца назад. За все надо платить. И за предательство, тем более.

Відповісти | з цитатою

7

18.12.14 05:57

Відповідь на [6] від Гість: Я в ватнике

О, мамінькин сцинок, ахфіцерішка расцийського флоту з кочегарки виліз з під ватнику. А де ти був: що провинився, мамочка з під ватнику не випускала? А то без тебе якось сумно було.

Відповісти | з цитатою

8

18.12.14 08:45

Відповідь на [5] від molfar 2

А ты сравни рубль к гриве и посмотри где больше обвалилось, прохфессор.

Відповісти | з цитатою

9

18.12.14 09:35

Відповідь на [8] від мастер джедай

А мені не потрібно зрівнювати мою гривню із твоїм засратим фантиком рублем, який завжди був і є зараз дешевше моєї гривні На х...й він мені всрався, твій фантик, якщо він нікому у світі не потрібен, як і усе ваше расцийське лайно, аля "орехово-горохово-облфанера". Домінантами на світовому фінансовому ринку завжди були і є долар, євро та паунт. А твого засратого рубля біля них ніколи навіть і близько не було. От тому, ну на х...й він мені всрався твій фаник. Скільки він був вчора: дол.= 67,7851 євро= 84,589? Так це за курсом цб рф. А в обмінниках? А скільки сьогодні? О тому, затусуй свій засратий фантик собі у дупу, бо завтра і затусувати буде нічого.

Відповісти | з цитатою

10

18.12.14 12:58

Відповідь на [9] від molfar 2

https://www.youtube.com/watch?v=sRH4m0Gdr9k

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Міністр Сольський вже на свободі. І на роботі