Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
6
підняти

Рада уволила министра экологии

Лидер Радикальной партии Олег Ляшко заявил, что Шевченко уволили за коррупцию. Вместе с тем, самому министру слова в Раде не не дали. Читати повністю »
02.07 12:48 Versii.com

Коментарі

Гість: справедливый_

1

2.07.15 12:13

А теперь неплохо бы ещё и посадить !

Відповісти | з цитатою

2

2.07.15 13:57

Відповідь на [1] від Гість: справедливый_

А кто его посадит он же ваш.

Відповісти | з цитатою

3

2.07.15 18:28

Відповідь на [2] від мастер джедай

А тебе, кацапо-фашистський тампакс це є...е? Ану пізл...во-сциклива петушара, де відос про розвантаження в криму платіни та туристів з зимбабве? Не маеш. То пшов на х...й звідци вилизувати яйця твоїм коханим путлерастам! Пшов, пшов!!

Відповісти | з цитатою

4

2.07.15 21:58

Відповідь на [3] від molfar 2

https://www.youtube.com/watch?v=qEPUiBb3ngA вот он

Відповісти | з цитатою

5

2.07.15 22:40

Відповідь на [4] від мастер джедай

Твоя дупа ще не роздерлася від цих твоїх шняг? Ти петушара йоб...на давай мені те, про що ти сучара сам тут накудахтав. Зрозуміло вафліст чи защеканський. Пшов на х...й звідци вилизувати яйця твоїм коханим путлерастам!

Відповісти | з цитатою

6

3.07.15 06:00

Понимаешь Мольфаре, разница между тобой и жидей- ты головой и сердцем думаешь а он пиндячит по методичке и отчеты сдает про свои тупые высеры (иначе не получит свои серебреники), у них там цельные конторы "вещают" эту х*ню. Хотят с гавна, сорри с Путлера, канхфетку вылепить. Но как не лепи г останется г.

Відповісти | з цитатою

7

3.07.15 07:22

Відповідь на [5] від molfar 2

на х...й, на х...й, на х...й, на х...й.

Відповісти | з цитатою

8

3.07.15 07:28

Відповідь на [6] від Античех

Он головой думает - насмешил. Там методичка даже отдыхает. Короче вижу два дыбила - это сила, только у дебилов получается как-то в одно время мне письма присылать. Видно дыбил всего один, сидит на зарплате, одного из говноресов и "вещает" эту х*ню.

Відповісти | з цитатою

9

3.07.15 08:24

Відповідь на [7] від мастер джедай

Ану кацапо-фашистська трольська мавпа, ще раз ПРопопугайнічай. Давай.

Відповісти | з цитатою

10

3.07.15 08:38

Відповідь на [6] від Античех

Друже, усе це зрозуміло, адже світ це вже давно пройшов та висрав: таке саме зомбонуте бараньйо колись з піною у рота веріщало "хайль гітлер", а інше таке саме зомбонуте бараньйо так само з піною у рота веріщало "свтова революція, диктатура світового пролетаріату, слава кпрс" та інш. х...ню. Виходячи з останніх дій путлерастії, мене вже не здивує, якщо вони визнають їхнім ворогом Петра 1 за те, що він насильницькі "огейропував" їхню середньовічну, феодально-боярську, лапотно-дремучу расцьсцьсцию-матушку. А чому би їм взагалі не відкрити карти: скасувати жовтневий більшовисткий заколот, визнати створення срср незаконним, проголосити себе імперією, призначити імператорішку, а замість депутастішек держ.думи відновити бородате до колін боярство.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Міністр Сольський вже на свободі. І на роботі
26 квітня 2024, 14:11
Одна з європейських країн погодилась передати Україні ракети для Patriot — ЗМІ