Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
0
підняти

Зубко: Украина не причастна к крушению рейса МН17

Обвинение Украины в причастности к катастрофе малайзийского авиалайнера Боинга рейса МН17 в небе над Донбассом безосновательны. Об этом заявил сегодня на пресс-конференции вице-премьер-министр Украины Геннадий Зубко. Читати повністю »
13.10 16:38 ЛIГА.net

Коментарі

1

13.10.15 23:11

Вот уж воистину на воре шапка горит

Відповісти | з цитатою

2

14.10.15 12:31

Відповідь на [1] від Сикарий

Та невжеж, бл...дь. А чи не твоя єб...ча путлерастія заблокувала у Радбезі ООН створення міжнародного трибуналу у той час, коли Україна разом із іншими країнами-потерпілими на цьому наполягали, а? Ви ж йоб...ні тваридли із піною у рота веріщали, що рацсьцсскої солдатні ніби "не було" ані в криму, ані на даунбасці, ані в Сирії. А чого тепер ви язики засунули у ваші кацапофашистські дупи, а? То на кому "шапка горит", а, зомбодебіл ти бл...дь. Пшов на х...й звідци, кацапофашистська смердота.

Відповісти | з цитатою

3

14.10.15 20:33

Відповідь на [2] від molfar 2

Вот сюрприз , так сюрприз! Ты что ещё жив курилка ? Давненько тебя не было , и я уж было подумал , что ты сдох , но я слава богу ошибся . Рад что ты жив и здоров , а за сим сам иди на х...й

Відповісти | з цитатою

4

14.10.15 21:21

Відповідь на [3] від Сикарий

Та я-то тут завжди, тобто в себе вдома. А от ти другарішка*, хаттабич*, маг* і багато інших клікух, чужино-кацаподупа зомбофашистська йоб...нь, от ти звідци і підеш на х...й у "нашакрима та руцсьцський мир". Зрозуміло тобі, йоб...нь.

Відповісти | з цитатою

5

14.10.15 22:01

Відповідь на [4] від molfar 2

Ну да , ну да , узнаю стиль письма и неповторимость построения предложений наполненных очень глубоким смыслом . А как веет добротой от этих предложений , просто и передать нельзя . Теперь я действительно уверен , что это ты . Слава богу ты жив и здоров , ну теперь пойдёт дело веселее . Я конечно же должен испугаться , твоих реплик , но мне почему то не страшно , а просто весело. К слову ты опять меня с кем то путаешь , но не важно , главное ,что ты снова явил миру свой лик и продолжаешь в присущим только тебе стиле писать на этой ветке . А теперь , извини , но по законам жанра , я должен написать Сам иди на х..й ,старый баран.

Відповісти | з цитатою

6

14.10.15 23:18

Відповідь на [5] від Сикарий

Дебіл бл...дь, тобі вже неодноразово було сказано - для вас зрадницької кацаподупої петушні може бути тільки один стиль письма и неповторимость построения предложений наполненных очень глубоким смыслом - на х...й звідци!!!! І нічого іншого для вас шакалів вже ніколи не буде. Що лапоть, ні як не доходить?

Відповісти | з цитатою

7

15.10.15 21:36

Відповідь на [6] від molfar 2

Хе -хе , ууууу как страшно , какой ты сильный да могучий , прям зашугал всех , а я так вообще дрожу от ужаса , иди ты хер пёс галичанский , иуда предавший память отцов , старый гомосек , сдрысни , ведро дырявое

Відповісти | з цитатою

8

16.10.15 05:20

Відповідь на [7] від Сикарий

На х...й-й-й-й-й звідци, зрадницька кацаподупа петушня, на х...й-й-й-й-й-й-й. Одержав "кримнашараша"? От і сиди там у вашому болоті і насолуджуйся. Поки що. Пшов на х...й.

Відповісти | з цитатою

9

16.10.15 20:38

Відповідь на [8] від molfar 2

Ага , разбежался , идиотушка ты старый , иди на х.....й

Відповісти | з цитатою

10

16.10.15 23:37

Відповідь на [9] від Сикарий

На х...й-й-й-й-й звідци, зрадницька кацаподупа петушня, на х...й-й-й-й-й-й-й.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Міністр Сольський вже на свободі. І на роботі
26 квітня 2024, 14:11
Одна з європейських країн погодилась передати Україні ракети для Patriot — ЗМІ