Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
8
підняти

В Одессе Апелляционный суд приостановил смену меры пресечения фигурантам дела 2 мая

Апелляционный суд Одесской области принял к рассмотрению апелляцию на решение Малиновского районного суда о смягчении меры пресечения для обвиняемых в уголовном производстве о событиях 2 мая 2014 года в Одессе (в части событий на Греческой площади) и Читати повністю »
30.11 23:33 Новое Время

Коментарі

21

1.12.15 08:29

Відповідь на [2] від мастер джедай

А мабуть така сама як і ти зомобокацапофашистська, україноненависницька петушня, а?

Відповісти | з цитатою

22

1.12.15 08:38

Maxvys
"Во страна, пришли ублюдки и власть нах. А порядок когда будет?". А хто ще у цивілізованому світі так вважає, крім вас фашистських агресорів, окупантів та вбивць? Чому світ запровадив саннції не проти нас, а проти вас уюлюдків? Чуеш петушара кацапофашистська, а в Молодові, Грузії, Сирії та тепер вже і в Туреччині теж "пришли ублюдки и власть нах"? Сидить суки у своїй зомбофашистській путлерастії і не смійте бл...ді пхати вашу смердючу пику у чужі справи.

Відповісти | з цитатою

23

1.12.15 08:42

Відповідь на [13] від ел

Бидло ти єб...че, якби не було даунбацсьсько-лугандонської ПРосовкової Партії Рашистських дуполизів, україноненависників та зрадників, то і Майдану не було би.

Відповісти | з цитатою

24

1.12.15 08:44

Відповідь на [19] від мастер джедай

Цей заколот стався від того, коли мітька-довголапий втік від свого батька (тобто зрадив його) на московські болота.

Відповісти | з цитатою

25

1.12.15 08:52

Відповідь на [20] від мастер джедай

ПРичина - в вас, чужемовній ПРосовковій петушні. Якби ви падлоти бл...ь смердючи поважали свою країну, володіли би мовою країни громадянами якої були донедавна, не намагалися нав'язати цілій країні вашу чужинську та ненависну кацапщину і комуняцьку совковість, ні яких кроповопролітних конфліктів і близько не було би. Ви зомбокацаподупа ПРосовкова петушня - ви причина конфлікту.

Відповісти | з цитатою

26

1.12.15 09:23

Відповідь на [25] від molfar 2

О,Мольтрахнутого прорвало!Опять санитары дурдома разрешили Дебилушке писать!Ты бы хоть читал,что пишеш,своего "Петюшку" в каждом послании вспоминаешь,он тебе этого не простит!Пришлет в дурдом к тебе своих нациков и заставят тебя заявление писать,а потом сам "Петушара"будет тебе задний проход чистить!

Відповісти | з цитатою

27

1.12.15 10:13

Відповідь на [26] від ел

А ти ПРокацапська йоб...ь за мене не піклуйся. Ти петушара за себе відповідай: кого ти бидло наспраді інвестуеш твоїими "податками" - чи ЄСівсько-німецький Дортмунд, чи "нацистсько-бандерівську" Україну, чи твою фсб, чи усіх одразу? Дебіл бл...ь.

Відповісти | з цитатою

28

1.12.15 11:44

Відповідь на [21] від molfar 2

https://pbs.twimg.com/media/CVEm8FzWsAAfIOy.png

Відповісти | з цитатою

29

1.12.15 11:45

Відповідь на [25] від molfar 2

Причина развала в таких как ты.

Відповісти | з цитатою

30

1.12.15 11:49

Відповідь на [28] від мастер джедай

Затусуй свою чергову шнягу собі в дупу, виєб...сь в рот і пшов на х...й звідци до себе до дому - у магаданську область у твоїх коханій путлерастії.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 5 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…