Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
8
підняти

В Одессе Апелляционный суд приостановил смену меры пресечения фигурантам дела 2 мая

Апелляционный суд Одесской области принял к рассмотрению апелляцию на решение Малиновского районного суда о смягчении меры пресечения для обвиняемых в уголовном производстве о событиях 2 мая 2014 года в Одессе (в части событий на Греческой площади) и Читати повністю »
30.11 23:33 Новое Время

Коментарі

31

1.12.15 11:53

Відповідь на [29] від мастер джедай

Безголовий, зомбокацапофашистський тампаксний трольський ПІДАР. У жодній країні світу, у тому числі і у твоїй коханій путлерастії, такого не було, щоби чужемовна меньшисть диктувала свої умови. І ніколи такого не буде. Зрозуміло тобі, ПІДАР. А тепер на х...й звідци до себе до дому - у магаданську область твоєї коханої путлерастії.

Відповісти | з цитатою

32

1.12.15 11:55

Відповідь на [31] від molfar 2

Лошара http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/2871/7817/original.jpg

Відповісти | з цитатою

33

1.12.15 12:14

Відповідь на [32] від мастер джедай

Безголовий, зомбокацапофашистський тампаксний трольський ПІДАР. Затусуй свою чергову шнягу собі в дупу, виєб...сь в рот і пшов на х...й звідци до себе до дому - у магаданську область у твоїх коханій путлерастії.

Відповісти | з цитатою

34

1.12.15 12:35

Відповідь на [19] від мастер джедай

Нi,тодi кацапоорди ще не було.

Відповісти | з цитатою

35

1.12.15 12:42

Відповідь на [27] від molfar 2

Cовсем Дебилушке плохо,несет всякую херню на вражеской мове!А инвестую я в Украинский бюджет,что бы недоделаных таких как ты было за,что в дурке содержать!

Відповісти | з цитатою

36

1.12.15 15:33

Відповідь на [33] від molfar 2

Та пиздуй по ракушки.

Відповісти | з цитатою

37

1.12.15 15:34

Відповідь на [34] від Нерозумний

Значит ты её и породил

Відповісти | з цитатою

38

1.12.15 15:53

Відповідь на [36] від мастер джедай

Га-а-а-а-а!!!!!!!! Чуеш ПІДАР, а чому по ракушки, а чому не по гальці, чи по песочку, а, довб...йобіна ти кацаподупа? Ну однакого, це байже - виєб...сь в рот і пшов на х...й звідци до себе до дому - у магаданську область у твоїх коханій путлерастії.

Відповісти | з цитатою

39

1.12.15 15:57

Відповідь на [38] від molfar 2

Пошёл на хуй пиздобол.

Відповісти | з цитатою

40

1.12.15 15:59

Відповідь на [35] від ел

несет всякую херню на вражеской мове! А инвестую я в Украинский бюджет
Ну ось і все стало на свої місця: українська мова для тебе - вражеская. Якщо ти бидло ніби "инвестую я в Украинский бюджет", то ти не в ЄСівсько-німецькому Дортмунді. Тобто, це твоя трольська шняга. Можливо ти і інвестеуш, але у ваші зомбокацапофашистські диниру та линиру. Ось і все. Ну а тепер, пшло на х...й звідци зомбокацапофашистське гумозне чучело.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 5 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…