Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
3
підняти

В Брюсселе не планировали на декабрь «заблокированное» Венгрией заседание Украина-НАТО

В НАТО сообщили, что не планировали проводить в декабре заседание комиссии Украина-НАТО, о блокировке которого накануне сообщила Венгрия, сообщает корреспондент Радіо Свобода в Брюсселе. Читати повністю »
28.10 14:15 Крым.Реалии

Коментарі

11

28.10.17 22:36

Відповідь на [9] від ел

А хто тобі кацапофашистській петушарі сказав, що ти - не підарочек, а, петушара?

Відповісти | з цитатою

12

28.10.17 23:03

Відповідь на [10] від molfar 2

Посмотри мразь на свои фотографии,которые ты выставляешь ко всем своим писанинам и увидишь себя мычашего,злобного идиота! Иди уже на укол,а то не только гаакать,а и мычать не сможешь!И не забывай,что ты памперснозависимый,переодень его,а то воняешь на весь мир!

Відповісти | з цитатою

Гість: kulchitski

13

28.10.17 23:30

Відповідь на [9] від ел

А ты шо за пидарочек,дурдомовцу подпеваешь?У тебя не беда,а горе виннецкие бузят?
пидар, это ты, судя по твоей писанине
ты кто, кацапоид руснявый?
чо не в пензе, или жопомоем в дортмунде слаще?

Відповісти | з цитатою

14

28.10.17 23:36

Відповідь на [12] від ел

Га-аааааааа!!! 1. Мразь - це ти сука, тому що руцськай. 2. Ти хоч одну мою фотку бачив, а, пізд...бол? 3. Ти - руцська мразь, навіть і мріяти не смієш щось мені вказувати. 4. Ти - путлерастично-педар...стична петушара коли за свій базар будеш відповідати, а, пізд...бол?

Відповісти | з цитатою

15

28.10.17 23:47

Відповідь на [14] від molfar 2

Иди пидрыло, уже снимай памперс и ложись спать!

Відповісти | з цитатою

16

28.10.17 23:54

Відповідь на [13] від Гість: kulchitski

Из-за таких пидаров как ты, уже 12млн.украинцев моют жопу по всему миру,а из них более трех млн.в Пензе

Відповісти | з цитатою

Гість: kulchitski

17

29.10.17 00:02

Відповідь на [16] від ел

Из-за таких пидаров как ты, уже 12млн.украинцев моют жопу по всему миру,а из них более трех млн.в Пензе
вот жеж ты смешной чепушило, хоть и пидар
но в европушке это не грех, та на какой группе в дортмунде сидишь, сгб или алг?

Відповісти | з цитатою

18

29.10.17 06:50

Відповідь на [15] від ел

Га-аааааа!!! Я тобі - кацапофашистській петушарі вже неодноразово писав - ти сука скоріше сам себе омінєтіш, ніж посмієш вказувати мені, що робити. Путлерастично-педар...стична петушара коли за свій базар будеш відповідати, а, пізд...бол?

Відповісти | з цитатою

19

29.10.17 06:55

Відповідь на [17] від Гість: kulchitski

фсб. А Дортмунду, як і Європу - це до мозоку кісток совейське бидло в очі ніколи не бачило. Сидить десь у своїх засратих пізд...рях на краю географії їхньої путлерастичної зомбофедерастії, доречі, можливо і у пензі якщо пише про неї, і тикає по клаві за 30 фсб-шних медяшек.

Відповісти | з цитатою

20

29.10.17 19:51

Йоб...нь, а ти ж нібито живеш у Києві. Що не знаєш, а, йоб...нь?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…