Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
4
підняти

Украина может отказаться от закупок газа у РФ: эксперт назвал условие

Исполнительный директор Центра прикладных политических исследований «Пента» Александр Леонов в интервью новостному порталу «24» заявил, что Украина обязана осуществлять закупку российского газа в связи с принятым Стокгольмским арбитражем решения, однако Читати повністю »
22.01 15:47 Businessua.com

Коментарі

Гість: присяжный

1

22.01.18 10:06

Что-то автор статьи, многократно повторяя мантру, что Украина победила Газпром, скромно умалчивает про 2 млрд. долларов, которые она должна выплатить по суду. Странная забывчивость...

Відповісти | з цитатою

2

22.01.18 10:34

Відповідь на [1] від Гість: присяжный

А чому ти бидло замовчуеш суму, яку твій газпром має сплати Україні за Рішенням Стокгольмського арбіртражу? І це не останній позов до вашої фашистської путлерастії. Не так швидко, з часом, але за усе суки розрахуєтесь. А за ваше фашистське окупантсько-загарбницьке вторгнення до нас та ведення неоголошеної війни - за це суки будете розроховуватися окремо і ой як довго.

Відповісти | з цитатою

Гість: присяжный

3

22.01.18 10:45

Відповідь на [2] від molfar 2

А чому ти бидло замовчуеш суму, яку твій газпром має сплати Україні за Рішенням Стокгольмського арбіртражу? І це не останній позов до вашої фашистської путлерастії. Не так швидко, з часом, але за усе суки розрахуєтесь. А за ваше фашистське окупантсько-загарбницьке вторгнення до нас та ведення неоголошеної війни - за це суки будете розроховуватися окремо і ой як довго.
Закатай губу.

Відповісти | з цитатою

4

22.01.18 10:52

Відповідь на [3] від Гість: присяжный

Га-ааааааааа!!!!!!! Нє-а, х...й ти вгадав. Це ти - кацапо-фашистська йоб...нь закатаєш губу, щоби мені взагалі щось вказувати. Тобі це зрозуміло, фашистяра.

Відповісти | з цитатою

5

22.01.18 19:49

О, ти приперлося, шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського лайна. А ти бидлота єб...ча якого х...я влізло у чужу розмову, а? Ану пшов на х...й.

Відповісти | з цитатою

6

22.01.18 21:58

Ти чуло шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, здрізні НА Х...ЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ!

Відповісти | з цитатою

7

22.01.18 23:47

А ти ветеранарсько-трольский шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна вже обрав для себе київський цвинтар? Ось там петушара і одержиш усі відповіді. В останнє.

Відповісти | з цитатою

8

23.01.18 23:56

Що таке ветеранарсько-трольский шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, як завжди для вас руцських, з першого разу не доходить, і навіть з 10-го. Тобі ж безголовому чертугану сказано - обирай київський цвинтар,ось там петушара і одержиш усі відповіді. В останнє.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Міністр Сольський вже на свободі. І на роботі
26 квітня 2024, 14:11
Одна з європейських країн погодилась передати Україні ракети для Patriot — ЗМІ