Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
8
підняти

Эрдоган угрожает США найти новых союзников

Если администрация президента США Дональда Трампа не пересмотрит отношение к Анкаре, Турция начнет поиск других друзей и союзников. Об этом сообщает The New York Times со ссылкой на слова президента Турции Реджепа Тайипа Эрдогана. Читати повністю »
11.08 19:09 Телеканал 24

Коментарі

1

11.08.18 22:10

Ердоган веде дружбу з Путіним.Якщо відмовиться від Російського агресора.Тоді можливо ...

Відповісти | з цитатою

2

11.08.18 23:48

Відповідь на [1] від петюшка

Ердоган веде дружбу з Путіним.Якщо відмовиться від Російського агресора.Тоді можливо ...
Мля, еще Эрдогану не хватало у чумных хахлов совета спрашивать

Відповісти | з цитатою

3

12.08.18 03:21

Відповідь на [2] від _Шматко_

Га-аааааааа!!!!!!!!!!

Ну уж те, що Ердогану не птрібана така рацсьцейсько-фашистська свинотська пика як ти, а таких як ти у вашому путлерастичному райху переважна більшість зомодебілів, так це уж точно.

Відповісти | з цитатою

4

13.08.18 00:30

Відповідь на [3] від molfar 2

Га-аааааааа!!!!!!!!!! Ну уж те, що Ердогану не птрібана така рацсьцейсько-фашистська свинотська пика як ти, а таких як ти у вашому путлерастичному райху переважна більшість зомодебілів, так це уж точно.
Молфар душка, привет. Рад видеть, ну понимаю, у тебя нелегкий труд чужие залупы ласкать, но чужие залупы - это еще не весь мир, кстати дебил с Жашкова вообще о тебе плохо отзывался цука.

Відповісти | з цитатою

5

14.08.18 01:01

Відповідь на [4] від _Шматко_

Га-аааааааа!!! Ветеранарсько-трольский, свинючий шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, ти путлерастична сцикля, вже обрала собі києвський цвинтар?

Відповісти | з цитатою

6

14.08.18 12:34

Відповідь на [5] від molfar 2

Га-аааааааа!!! Ветеранарсько-трольский, свинючий шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, ти путлерастична сцикля, вже обрала собі києвський цвинтар?
Молфар, дорогой ты наш, тебе своим ротом работать и работать, а ты такие страшные слова говоришь - лайн, цвитар, есть подозрения, что ты не только минетом промышляешь. Откровенно тебе скажу, я бы свою залупу тебе бы не доверил

Відповісти | з цитатою

7

14.08.18 15:40

Відповідь на [6] від _Шматко_

Га-ааааааааа!!!!!!!!!!

Ветеранарсько-трольский, свинючий шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, ти путлерастична сцикля, а ти що, ще й щось калякати вмієш? А це що, на вашій рацсьцеї вивели таку нову породу свиней?

Відповісти | з цитатою

8

14.08.18 22:06

Відповідь на [7] від molfar 2

Га-ааааааааа!!!!!!!!!! Ветеранарсько-трольский, свинючий шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, ти путлерастична сцикля, а ти що, ще й щось калякати вмієш? А це що, на вашій рацсьцеї вивели таку нову породу свиней?
Молфар душка, що так истерим, однозначно тебе не доверю свою залупу

Відповісти | з цитатою

9

15.08.18 01:12

Відповідь на [8] від _Шматко_

Га-ааааааааа!!!!!!!!!!
Ветеренарсько-трольский, свинючий шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, а ти путлерастична сцикля чому змінив аву "шматкка" на свою справжню свинотську пику?

Відповісти | з цитатою

10

15.08.18 11:15

Відповідь на [9] від molfar 2

Га-ааааааааа!!!!!!!!!! Ветеренарсько-трольский, свинючий шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого лайна, а ти путлерастична сцикля чому змінив аву "шматкка" на свою справжню свинотську пику?
Молфар, в тебе говорит твоя женская сущность, есть тип женщин, которые обожают в постели кричать "возьми меня грязный ублюдок" или что то вроде этого, по чем твоя дырка ты так и не ответил, и это после таких грязных намеков

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 попередня наступна

Останні новини
Міністр Сольський вже на свободі. І на роботі
26 квітня 2024, 14:11
Одна з європейських країн погодилась передати Україні ракети для Patriot — ЗМІ