Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
32
підняти

В Европейском союзе выдвинули четкое требование РФ из-за Украины

Евросоюз осудил присутствие российских военных и размещение вооружения на оккупированных территориях Донбасса и призывает Кремль прекратить подпитывать конфликт, поддерживая пророссийских боевиков.
13.11 10:15 Экономические Новости

Коментарі

31

24.11.18 23:27

Відповідь на [28] від _Шматко_

Так я тобі сцикливій свині вже 1,5 роки пишу - обери собі Києвський цвинтар і там одержиш відповіді на усі твої рацсьцейцська-свинотські запитання. Зрозуміло тобі, сциклива свиня?

Відповісти | з цитатою

32

25.11.18 16:56

Відповідь на [31] від molfar 2

Так я тобі сцикливій свині вже 1,5 роки пишу - обери собі Києвський цвинтар і там одержиш відповіді на усі твої рацсьцейцська-свинотські запитання. Зрозуміло тобі, сциклива свиня?
Молфарчик, писать 1.5 рокi любая обезьяна умеет, читать не пробовал, что я тебе пишу?

Відповісти | з цитатою

33

25.11.18 18:26

Відповідь на [32] від _Шматко_

А хіба свиня може писати. Так ти путлерастична сциклива свиня визначись, хто ти - свиня чи мавпа.

Відповісти | з цитатою

34

26.11.18 13:11

Відповідь на [33] від molfar 2

А хіба свиня може писати. Так ти путлерастична сциклива свиня визначись, хто ти - свиня чи мавпа.
Молфарчик, отчётливей чмокай москальские залупы, пойдет в зачет

Відповісти | з цитатою

35

27.11.18 15:04

Відповідь на [34] від _Шматко_

Що ти там прохрюкало своїм чужинським хрюканням, а, рацсьцицка свиня? Чи мавпа? Чи свино-мавпа?

Відповісти | з цитатою

36

27.11.18 20:23

Відповідь на [35] від molfar 2

Що ти там прохрюкало своїм чужинським хрюканням, а, рацсьцицка свиня? Чи мавпа? Чи свино-мавпа?
Молфарчик, повторяю по слогам "отчётливей чмокай москальские залупы, пойдет в зачет"

Відповісти | з цитатою

37

27.11.18 21:24

Відповідь на [36] від _Шматко_

Що ти там прохрюкало своїм чужинським хрюканням, а, рацсьцицка свиня? Чи мавпа? Чи свино-мавпа?

Відповісти | з цитатою

38

28.11.18 21:12

Відповідь на [37] від molfar 2

Що ти там прохрюкало своїм чужинським хрюканням, а, рацсьцицка свиня? Чи мавпа? Чи свино-мавпа?
Молфарчик, ты конечно боец, можешь смело заявлять трансгендерам в Амстердаме, что тебя тренировали (ибали) руцкие свiни, будешь иметь оглушительный успех. А теперь о мрачном, у всех нормальных людей будет Новый Год, а у хахлов и конкретно у тебя комендантский час и запрет делать минет на кладбищах ( и чем ты теперь будешь жить)

Відповісти | з цитатою

39

28.11.18 22:41

Відповідь на [38] від _Шматко_

Га-аааааааа!!!!!! Ветеренарсько-трольский шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого, свинотського лайна, тобі цікаво? Я же тобі путлерастній слякоті вже писав - звідки тобі руцсьцкій свині знати про людське. Ти - кінчений ідіот і казковий довб....б. Чому? Тому що руцсьцка свиня.

Відповісти | з цитатою

40

28.11.18 23:48

Відповідь на [39] від molfar 2

Га-аааааааа!!!!!! Ветеренарсько-трольский шмат рацсьцицка-фашистсько-окупантського сцикливого, свинотського лайна, тобі цікаво? Я же тобі путлерастній слякоті вже писав - звідки тобі руцсьцкій свині знати про людське. Ти - кінчений ідіот і казковий довб....б. Чому? Тому що руцсьцка свиня.
Руцкие свiни ибут Молфарчика - это обычное дело (для тех, понимает)

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…