Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
32
підняти

В Европейском союзе выдвинули четкое требование РФ из-за Украины

Евросоюз осудил присутствие российских военных и размещение вооружения на оккупированных территориях Донбасса и призывает Кремль прекратить подпитывать конфликт, поддерживая пророссийских боевиков.
13.11 10:15 Экономические Новости

Коментарі

41

29.11.18 00:03

Відповідь на [39] від molfar 2

Але, ты где пропал скотина?

Відповісти | з цитатою

42

29.11.18 08:01

Відповідь на [40] від _Шматко_

Руцкие свiни
Зомбопутлерастична, руцсьцька свиня, ти вже дохрюкалася до того, що і себе, і руцсьцких визнала свинями. Твоя фсб тобі за це дуже "ласково" подякує. Руцсьцка свиня, подивись на усі 5 сторінок під цією публікацією - я тут, в себе на своєму національному, українському ресурсі. А от ти-то, руцсьцька свиня, якого х...я сюди залізла. Що таке свиня, тобі подобається купатися у лайні, яким я тебе поліваю? Так для свині купатися у лайні - це природньо. Ти - кінчений ідіот і казковий довб....б. Чому? Тому що руцсьцка свиня.

Відповісти | з цитатою

43

29.11.18 18:58

Відповідь на [42] від molfar 2

Молфарчик, Руцкие свiни клали болт на Молфара - борца с залупами (с)

Відповісти | з цитатою

44

30.11.18 00:21

Відповідь на [43] від _Шматко_

Га-аааааааа!!!!!!!! Зомбопутлерастична свиня, це добре, що тепер ти вже сам вазнав вас руцсьцких - свинями.

Відповісти | з цитатою

45

30.11.18 21:10

Відповідь на [44] від molfar 2

Га-аааааааа!!!!!!!! Зомбопутлерастична свиня, це добре, що тепер ти вже сам вазнав вас руцсьцких - свинями.
Молфарчик, свиноводство в РФ сильно развито, подтверждаю все свiни кладут на тебя болт

Відповісти | з цитатою

46

30.11.18 21:45

Відповідь на [45] від _Шматко_

свиноводство в РФ сильно развито, подтверждаю
Га-аааааааа!!!!!!!! Ось це так точно, свиня. При тому історично та багатовічно - ціла країна свиней. А щодо "болта", то болт як раз поклав увесь світ на вашу рацсьцку свинохферму. Вас бісить, що усі послали вас на х...й? Так це нормально для свиней, тому нічого, звикните - бути посланими на х...й свинями. Ти - кінчений ідіот і казковий довб....б. Чому? Тому що руцсьцка свиня.

Відповісти | з цитатою

47

2.12.18 15:33

Відповідь на [46] від molfar 2

свиноводство в РФ сильно развито, подтверждаю
Га-аааааааа!!!!!!!! Ось це так точно, свиня. При тому історично та багатовічно - ціла країна свиней. А щодо "болта", то болт як раз поклав увесь світ на вашу рацсьцку свинохферму. Вас бісить, що усі послали вас на х...й? Так це нормально для свиней, тому нічого, звикните - бути посланими на х...й свинями. Ти - кінчений ідіот і казковий довб....б. Чому? Тому що руцсьцка свиня.
Молфарчик, разводим свиней, кроликов и хахлов

Відповісти | з цитатою

48

3.12.18 20:42

Молфарчик, долбайоб, ты где?

Відповісти | з цитатою

49

3.12.18 22:02

Відповідь на [47] від _Шматко_

Га-ааааааааааа!!!!!!!!!!! Зомбопутлерастична свиня, мені абсолютно по х...й, що ви там НА вашій путлерастії розводите, як і ваша путлерастія в цілому. Що свиня, до тебе це ще не дійшло? Ти - кінчений ідіот і казковий довб....б. Чому? Тому що руцсьцка свиня.

Відповісти | з цитатою

50

8.12.18 23:05

Відповідь на [49] від molfar 2

Га-ааааааааааа!!!!!!!!!!! Зомбопутлерастична свиня, мені абсолютно по х...й, що ви там НА вашій путлерастії розводите, як і ваша путлерастія в цілому. Що свиня, до тебе це ще не дійшло? Ти - кінчений ідіот і казковий довб....б. Чому? Тому що руцсьцка свиня.
Тренируй влагалище еблан

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 попередня наступна

Останні новини
Міністр Сольський вже на свободі. І на роботі
26 квітня 2024, 14:11
Одна з європейських країн погодилась передати Україні ракети для Patriot — ЗМІ