Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
31
підняти

Макрон хочет создать единую европейскую армию: появилась категоричная реакция НАТО

Инициатива по созданию европейской армии, которую предложил Эммануэль Макрон, должна действовать только в рамках Альянса. Европейские силы должны усиливать НАТО. Про це заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг, пише DW. Читати повністю »
13.11 13:47 Телеканал 24

Коментарі

11

8.12.18 23:41

Відповідь на [10] від _Шматко_

Га-аааааааа!!!! Кацапофашистська зомбосвиня. Що ти там прохрюкала своєю кацапофашистською?

Відповісти | з цитатою

12

9.12.18 13:48

Відповідь на [11] від molfar 2

Га-аааааааа!!!!Кацапофашистська зомбосвиня. Що ти там прохрюкала своєю кацапофашистською?
Молфарчик, я тебе напомнил о тренировке твоего влагалища

Відповісти | з цитатою

13

10.12.18 09:04

Відповідь на [12] від _Шматко_

Га-аааааааа!!!!!! Кацапофашистська, сциклива, трольська зомбосвиня. Ти коли вже обереш один з Київських цвинтарів, а? Чуеш, рацсьцика шлоєбень, а на х...я ти накаляка у своєму прохфелі, що нібито "живеш у Києві", а? А чому не на якутії, не на магадані, не на безмежних простірах вашого сибірського алатау чи заполярної тундри? Ти - кінчений дебіл та казковий довбой...б. Чому? Тому що руцсьцка свиня.

Відповісти | з цитатою

14

10.12.18 21:17

Відповідь на [13] від molfar 2

Га-аааааааа!!!!!! Кацапофашистська, сциклива, трольська зомбосвиня. Ти коли вже обереш один з Київських цвинтарів, а? Чуеш, рацсьцика шлоєбень, а на х...я ти накаляка у своєму прохфелі, що нібито "живеш у Києві", а? А чому не на якутії, не на магадані, не на безмежних простірах вашого сибірського алатау чи заполярної тундри? Ти - кінчений дебіл та казковий довбой...б. Чому? Тому що руцсьцка свиня.
Молфарчик, я готов дать тебе в рот в любом месте

Відповісти | з цитатою

15

10.12.18 21:57

Відповідь на [14] від _Шматко_

Га-аааааааа!!!!!! Кацапофашистська, сциклива, трольська зомбосвиня, так чого ти 1,5 роки сциш нарешті обрати один з Київських цвинтарів, щоби там продемонстувати усе, на що ти готова? Чуеш, рацсьцика шлоєбень, а на х...я ти накаляка у своєму прохфелі, що нібито "живеш у Києві", а? А чому не на якутії, не на магадані, не на безмежних простірах вашого сибірського алатау чи заполярної тундри? Ти - кінчений дебіл та казковий довбой...б. Чому? Тому що руцсьцка свиня.

Відповісти | з цитатою

16

11.12.18 21:28

Відповідь на [15] від molfar 2

Га-аааааааа!!!!!! Кацапофашистська, сциклива, трольська зомбосвиня, так чого ти 1,5 роки сциш нарешті обрати один з Київських цвинтарів, щоби там продемонстувати усе, на що ти готова? Чуеш, рацсьцика шлоєбень, а на х...я ти накаляка у своєму прохфелі, що нібито "живеш у Києві", а? А чому не на якутії, не на магадані, не на безмежних простірах вашого сибірського алатау чи заполярної тундри? Ти - кінчений дебіл та казковий довбой...б. Чому? Тому що руцсьцка свиня.
Повторяю, готов дать в рот Молфарчику в любом месте

Відповісти | з цитатою

17

11.12.18 22:35

Відповідь на [16] від _Шматко_

Га-ааааааааа!!!!!! А ти - кацапофашистська, сциклива, трольська зомбосвиня, не повтрюй, а нарешті обери один з Київських цвинтарів, щоби там продемонстувати усе, на що ти готова. Чуеш, рацсьцика шлоєбень, а на х...я ти накаляка у своєму прохфелі, що нібито "живеш у Києві", а? А чому не на якутії, не на магадані, не на безмежних простірах вашого сибірського алатау чи заполярної тундри? Ти - кінчений дебіл та казковий довбой...б. Чому? Тому що руцсьцка свиня.

Відповісти | з цитатою

18

13.12.18 22:23

Відповідь на [17] від molfar 2

Молфарчик, я готов дать тебе в рот в любом месте

Відповісти | з цитатою

19

13.12.18 23:45

Відповідь на [18] від _Шматко_

Га-аааааааа!!!!!!!! Пізд...больська, кацапофашистька, трольська, сциклива свиня. Я тобі руцсьцкій сцикливій слякоті вже другий рік пишу - обери нарешті один з Київських цвинтарів - ось там і одержиш відповіді на усі твої запитання, і продемонструєш усе, на що ти готова. А чого ти - свиня увесь цей час сциш? А на х...я ти, кацапофашистська, трольська, сциклива зомбосвиня накалякала у твоєму прохфелі, що нібито "живеш у Києві"? На х...я, а, сциклива руцсьцка свиня?

Відповісти | з цитатою

20

14.12.18 15:58

Відповідь на [19] від molfar 2

Молфарчик, пиши свой адрес

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 попередня наступна

Останні новини
Коли США нададуть гарантії безпеки для України: у Байдена зробили заяву