Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
6
підняти

Жесткие разговоры в Верховной Раде: народный депутат против министра инфраструктуры

В пятницу, третьего июля, в стенах Верховной Рады народный депутат Украины от партии "Слуга народа" Александр Куницкий обвинил министра инфраструктуры Владислава Криклия в коррупции. Видео инцидента опубликовал телеграм-канал "Легитимный". Читати повністю »
03.07 16:37 Comments.ua

Коментарі

11

5.07.20 14:23

Балтія вступила в НАТО,тому там мир.Само допреш,чи розжувати?

Відповісти | з цитатою

12

5.07.20 17:35

Відповідь на [9] від Віктор Русин

Ліквідувати конституцію,як на орді?
Вовка румын, по обновленной Конституции РФ, Юкрейн немного осталось. присоединим к Чеченской Республике, что бы хахлам жизнь медом не казалась

Відповісти | з цитатою

13

5.07.20 21:19

Відповідь на [11] від Віктор Русин

Балтія вступила в НАТО,тому там мир.Само допреш,чи розжувати?
Да попробуй епта. Американский президент заявил, что в случае нападения России на страны восточной Европы, НАТО не будет принимать во внимание пункт 5 Устава НАТО. Балтия списана со счетов организацией НАТО и защиты не предоставит. Юкрейн хочет в НАТО, смотри пункт 1 Устава НАТО. Румын, ты обычный еблан.

Відповісти | з цитатою

14

5.07.20 22:02

На морді конституція?Звідки?Ніколи не було,і тут знову.

Відповісти | з цитатою

15

5.07.20 22:05

І тому московія до всирачки сцить зачепити країни Балтії,все правильно,тупориле румунське.

Відповісти | з цитатою

16

6.07.20 00:02

Відповідь на [15] від Віктор Русин

Ты, дурак, не видишь главного - страны Прибалтики ракетами Крымскому мосту не угрожают, русских внутри страны не убивают, Москву бомбить не грозятся, их нацики в Крым воду не перекрывают. Потому и живут. Хреново, но живут. А с вами другой расклад. Не станете людьми - отрихтуем на горячую.

Відповісти | з цитатою

17

6.07.20 20:31

Відповідь на [1] від Высший Разум

Тупорила, кацапофашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, ти знову щось там прохрюкала своїм варварсько-дикунським, агресорсько-окупантським, ворожо-чужинським языком? Чуеш ти, путлерастична йоб...нь, а де ваша недоруцсьция? А чому вас "визволителів" від усюди вигнали на х...й? Пізд...й на х...й звідци на свої гебельсовські засраті ru, дебіл бл...дь.

Відповісти | з цитатою

18

6.07.20 20:39

Відповідь на [7] від Высший Разум

Скоріше - самі себе в рота виє...те. Зрозуміло тобі, путлерастична, окупантська падаль. Ви - ненависні йоб...ні суки ніколи не будете вказувати, як нам жити у нашій країні. А полізите бл...ді - тут і залишитеся - на корм воронью - без молитви, без прощення і без закопування. Сидіть суки у своїй смердючій, варяго-ординській, варварсько-дикунській рашистській бірлозі так тихо, щоби цивілізований світ навіть забув про ваше існування. Дебіл бл...дь.

Відповісти | з цитатою

19

7.07.20 00:38

Відповідь на [18] від molfar 2

Молфарчик, тренируй влагалище

Відповісти | з цитатою

20

7.07.20 00:39

Відповідь на [15] від Віктор Русин

Вовка румын, ты обычный еблан, а еще в НАТО хочешь. Читай Устав НАТО дебил бля.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…