Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
6
підняти

Жесткие разговоры в Верховной Раде: народный депутат против министра инфраструктуры

В пятницу, третьего июля, в стенах Верховной Рады народный депутат Украины от партии "Слуга народа" Александр Куницкий обвинил министра инфраструктуры Владислава Криклия в коррупции. Видео инцидента опубликовал телеграм-канал "Легитимный". Читати повністю »
03.07 16:37 Comments.ua

Коментарі

21

7.07.20 02:03

Відповідь на [18] від molfar 2

Давай-давай, развивай речь. Это когда-то из макаки сделало человека. Может и тебе поможет.

Відповісти | з цитатою

22

7.07.20 02:07

Полагаю, Партию Петра Порошенко для краткости надо переименовать. Поскольку в названии три П, надо так и прописать - партия Трипер.

Відповісти | з цитатою

23

7.07.20 07:24

Відповідь на [19] від _Шматко_

Сциклива, тупорила, безграмотна, кацапофашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, ти знову щось там прохрюкала своїм варварсько-дикунським, агресорсько-окупантським, ворожо-чужинським языком? Пізд...й на х...й звідци на свої гебельсовські засраті ru. Чуеш ти, сцикля, а на х...я ти накалякала, шо нібито "живеш у Києві", а не на сибіру, не на тундрі, не на магадані? А де ваша недоруцсьция? А чому вас "визволителів" від усюди вигнали на х...й? Так коли ти сцикля обореш для себе один з Київських цвинтарів, а то вже незабаром 3 роки виконається твого сцикливого бздьожу?

Відповісти | з цитатою

24

7.07.20 07:29

Відповідь на [22] від Высший Разум

Тупорила, безграмотна, кацапофашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, ти знову щось там прохрюкала своїм варварсько-дикунським, агресорсько-окупантським, ворожо-чужинським языком? Пізд...й на х...й звідци на свої гебельсовські засраті ru. Чуеш ти, путлерастична слякоть, а де ваша недоруцсьция? А чому вас "визволителів" від усюди вигнали на х...й? Ти - Відсутність розуму, дрочи від щастя, що у вас тепер обнулений президентик, ваш фюрер вовка-путлерішка.

Відповісти | з цитатою

25

7.07.20 07:32

Відповідь на [24] від molfar 2

Тупорила, безграмотна, кацапофашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, ти знову щось там прохрюкала своїм варварсько-дикунським, агресорсько-окупантським, ворожо-чужинським языком? Пізд...й на х...й звідци на свої гебельсовські засраті ru. Чуеш ти, путлерастична слякоть, а де ваша недоруцсьция? А чому вас "визволителів" від усюди вигнали на х...й? Ти - Відсутність розуму, дрочи від щастя, що у вас тепер обнулений президентик, ваш фюрер вовка-путлерішка.
Не, на человека пока не тянешь. Макака и макака.

Відповісти | з цитатою

26

7.07.20 07:49

Відповідь на [25] від Высший Разум

Недорозум, тупорила, безграмотна, кацапофашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, ти знову щось там прохрюкала своїм варварсько-дикунським, агресорсько-окупантським, ворожо-чужинським языком? Пізд...й на х...й звідци на свої гебельсовські засраті ru. Чуеш ти, путлерастична слякоть, а де ваша недоруцсьция? А чому вас "визволителів" від усюди вигнали на х...й? Ти - Відсутність розуму, дрочи від щастя, що у вас тепер обнулений президентик, ваш фюрер вовка-путлерішка.

Відповісти | з цитатою

27

7.07.20 09:23

Відповідь на [26] від molfar 2

Недорозум, тупорила, безграмотна, кацапофашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, ти знову щось там прохрюкала своїм варварсько-дикунським, агресорсько-окупантським, ворожо-чужинським языком? Пізд...й на х...й звідци на свої гебельсовські засраті ru. Чуеш ти, путлерастична слякоть, а де ваша недоруцсьция? А чому вас "визволителів" від усюди вигнали на х...й? Ти - Відсутність розуму, дрочи від щастя, що у вас тепер обнулений президентик, ваш фюрер вовка-путлерішка.
М-да, это не лечится.

Відповісти | з цитатою

28

7.07.20 17:27

Відповідь на [27] від Высший Разум

Недорозум, тупорила, безграмотна, кацапофашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, ти знову щось там прохрюкала своїм варварсько-дикунським, агресорсько-окупантським, ворожо-чужинським языком? Пізд...й на х...й звідци на свої гебельсовські засраті ru. Чуеш ти, путлерастична слякоть, а де ваша недоруцсьция? А чому вас "визволителів" від усюди вигнали на х...й? А за що вас ненавидять в усьому світі? Ти - Відсутність розуму, дрочи від щастя, що у вас тепер обнулений президентик, ваш фюрер вовка-путлерішка.

Відповісти | з цитатою

29

7.07.20 20:21

Скрізь,де кремлівська хунта не вбиває вірнопідданих, фашизм?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…