Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
2
підняти

Керри назвал ближайшие дни решающими для судьбы Украины

Госсекретарь США Джон Керри заявил, что США считают, что ближайшие дни будут решающими в реализации достигнутых в Женеве договоренностей, сообщил госдепартамент. Читати повністю »
19.04 04:35 Vesti.ua

Коментарі

Гість: Loskland

21

22.04.14 13:19

Відповідь на [16] від molfar 2

А що таке це ваше днр? Розшифруйте.
Так...Начнём всё с начала!Судя по вашему вопросу,вы полностью не владеете информацией.Это Донецкая Народная Республика.Совсем без Януковича и партии регионов.И совсем не Киевский майдан,а гораздо серьёзней.

Відповісти | з цитатою

22

25.04.14 11:32

Відповідь на [21] від Гість: Loskland

Інфою я володію трошкі побільше за вас. Кажете, що ваша Даунецкая Народная Республика, совсем без Януковича и партии регионов? І без України також? У складі вашого коханого рус. райху? Тому і було запитання - А що таке це ваше днр? Розшифруйте.

Відповісти | з цитатою

23

25.04.14 11:36

Відповідь на [20] від Гість: Помним!

Це ви рашистярські падлоти знайде в Україні тільки вашу Ганебну на увесь світ, який занепокоєний не через Україну, а через вас сук.

Відповісти | з цитатою

Гість: Помним!

24

25.04.14 11:40

"Це ви рашистярські падлоти знайде в Україні тільки вашу Ганебну на увесь світ, який занепокоєний не через Україну, а через вас сук."
Это ты о себе, русском, хорошо и правильно сказал! Браво!

Відповісти | з цитатою

25

25.04.14 11:41

Відповідь на [8] від Гість: Помним!

Нас не 10 млн, нас- 40 млн- практически все население Украины.
Де? На Полтавщині, на Кіровоградщині, на Сумщині, на Чернігівщині, на Одещині, на Миколаївщині, на Херсонщині, на Віннищині, на Поділлі і далі на захід? Кого вас, рашистяра та єб...ча?

Відповісти | з цитатою

Гість: Помним!

26

25.04.14 11:45

molfar 2 Мало написал названий- не все перечислил- Это и Киев и Ровно- всего 25 регионов с надеждой смотрят на борьбу Слобожанщины с нацистскими ублюдками.
Мы стоим за нашу и их свободу от нацизма.

Відповісти | з цитатою

27

26.04.14 17:31

Відповідь на [26] від Гість: Помним!

Хто це ми - путлерівське ти уйо...ище? А хіба вас, рашистяр чужинських, хтось про щось просив? Сидіть там у вашій рашитстській бірлозі, дуйте брагу, заїдати її вашими щами і не смійте падлоти пхати вашого бражного наса у чужі країни!

Відповісти | з цитатою

Гість: Помним!

28

27.04.14 09:11

molfar 2 Повторяю для тебя русского дебила- МЫ ЭТО УКРАИНЦЫ, хозяева своей Земли и мы ее всяким захватчикам и ворогам не отдадим.

Відповісти | з цитатою

29

27.04.14 22:50

Відповідь на [28] від Гість: Помним!

Ги))))))))). Чуеш погремуха, а що твоя фсб не видала тобі і тобі подібним тролішкам укр.клаву, тому і дрочіте на ваших кацапських?

Відповісти | з цитатою

Гість: Помним!

30

28.04.14 07:57

molfar 2 Тебе идет когда ты в бешенстве- давай и дальше так же. Был ты долбаеб, украинофоб и нацист- а будешь простым больным- сумашедшим.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 попередня наступна

Останні новини
В РНБО спростували фейк про звільнення міністра оборони Умєрова
01 травня 2024, 17:34
Коли США нададуть гарантії безпеки для України: у Байдена зробили заяву