Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
9
підняти

В СНБО Украины подтвердили получение летального оружия из других стран

Гладковский не указал, какое имено оружие и из каких именно стран получает Киев. Ранее сообщалось, что на рассмотрение конгресса США внесен законопроект о предоставлении военной помощи Украине. Читати повністю »
27.02 15:41 Versii.com

Коментарі

31

1.03.15 10:43

Відповідь на [30] від molfar 2

Не совсем понятно причём тут Чечня?

Відповісти | з цитатою

32

1.03.15 10:51

Відповідь на [31] від Сикарий

Тоді ще раз уважно прочитай твій пост 12. Твоя теорія, нібито про різні поняття агресії.

Відповісти | з цитатою

33

1.03.15 10:54

Відповідь на [32] від molfar 2

Прочитал. А причём тут Чечня, у меня про неё не слова нет.

Відповісти | з цитатою

34

1.03.15 11:29

Відповідь на [33] від Сикарий

Ну, те що у зомбонутих тяжко із "соображаловкой", то це не дивно. А я тобі її воткнув, щоби ти надав твоє поняття вашої агресії в Чеченю, яка історично не була вашою та жахливих наслідків цієї агресії, із урахуванням того, кого проклінають нещасні матері Беслану у їх горі.

Відповісти | з цитатою

35

1.03.15 14:36

Відповідь на [29] від molfar 2

Всё верно. Запад окупировал нашу страну, идёт чистка таких долбоёбов как ты, кои мешают гражданам нормально жить. Всё отебись от меня.

Відповісти | з цитатою

36

1.03.15 17:41

Відповідь на [34] від molfar 2

У тебя по моему ,что то с головой, сначала Чечня, теперь Беслан, каким боком это относится к Украине и Донбассу . Правильно никаким . Так про что ты спрашиваешь или утверждаешь?

Відповісти | з цитатою

37

1.03.15 18:20

Відповідь на [35] від мастер джедай

А-га. Крим - захопив захід. Чертуганська східняцька бидлота така я ти веріщала - "ми - західномовні! за-хід! Обама, прийди і врятуй нас!" і повсюдно розмахували прапорами ЄС та Америки. Твої кохані динири-линири - це маріонетки заходуі і зброю їм теж постачає захід. І твоя бурятська жива мумія - теж з заходу. І все в них зараз західне і свою х...йню вони називають "новозахидія". Бажаєш нормально жити по кацапськи - пізд...й на х...й у кацапію. Ні чучело. Я тобі сучонку вже говорив, я тебе піздл...вого та сцикливого петуха зає...у. Де відос про розвантаження в криму платіни та туристів з зимбавбе? Коли приїдеш до Києва разом із бурятською живою мумією "навести порядок та розібратися зі мною"? За свій базар вигребатимеш по повній.

Відповісти | з цитатою

38

1.03.15 18:42

Відповідь на [36] від Сикарий

Це ти сам відповідаєш на свої власні запитання??? Це як, по принипу "люблю поговорити з розумною людиною"? Ти там тявкав, що поняття агресії нібито бувають різні. Так в чому полягає різниця понять, між вашою агресією у не вашу Чеченю та у не вашу Україну? Не думай, що ти розумніше, чи хітріше за мене. Я тобі вже писав про це, але вочовидь, що до вас с першого разу не доходить.

Відповісти | з цитатою

39

1.03.15 18:55

Відповідь на [37] від molfar 2

Слушай долбоёб ебучий я тебе уже сказал отебись Обамская какашка. Видно тебе нравится обгоревший бурят. Он поправится не волнуйся руки ноги остались. А тебя азербоны классно ебут на рынке. Ну и то ладно хуй с тобой. Отвечу коротко - дохлые укропы https://www.youtube.com/watch?v=te2dPKqetFY

Відповісти | з цитатою

40