Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
6
підняти

СБУ предупредила Михалкова о том, что бывает с нарушителями границ

Российский актер и режиссер Никита Михалков вознамерился посетить Луганск. СБУ уже объявила о предостережении относительно незаконного проникновения на территорию Украины. Об этом сообщил спикер СБУ Маркиян Лубкивский. Читати повністю »
29.03 02:16 Replyua.net

Коментарі

Гість: справедливый_

41

2.04.15 14:57

Відповідь на [36] від мастер джедай

Это на всё на что ты способен ? Подонок !

Відповісти | з цитатою

42

2.04.15 18:00

Відповідь на [40] від molfar 2

Да - молодец - порадовал, я такие сказки от Тымчука каждый день слышу. Чё то он в последнее время затих - фантазия закончилась. Ну то да ладно. Смотри чё твои кенты творят в Киеве, там тебя гниды случайно нет ? Я бы на заметку взял https://www.youtube.com/watch?v=P76BYIoYxos

Відповісти | з цитатою

43

2.04.15 20:00

Відповідь на [42] від мастер джедай

Що чё-кало кацапське, знову зачёкало? Ти петух за свій базар відповідай - де відос про розвантаження в криму платіни та туристів з зимбабве? Чому більше не тявкаєш "путін-імператор"? Піз...ш що у Києві ніби був? Чого "не навів порядки"? Чому не привіз з собою живу бурятську муммію, аби зі мною розібратися? Ну чё чё-кало чмошне, тобі петуху все зрозуміло?

Відповісти | з цитатою

44

4.04.15 08:31

Відповідь на [43] від molfar 2

Ты скажи лучше ты на том видосе есть.

Відповісти | з цитатою

45

4.04.15 10:09

Відповідь на [44] від мастер джедай

А чё ти більше не чё-каєш а, чё-кало? Чи не ніштяк-аєш? А що я маю тобі ПРидуршному ідіотові говрити. Давай відос - і сам, без мене, у ньому все побачиш.

Відповісти | з цитатою

46

4.04.15 10:41

Відповідь на [45] від molfar 2

Выше в ленте смотри, тебе тупорылому ума не хватает колёсико на мышке прокрутить.

Відповісти | з цитатою

47

4.04.15 11:00

Відповідь на [46] від мастер джедай

А чё ти більше не чё-каєш а, чё-кало? Чи не ніштяк-аєш? Де відос про розвантаження в криму платіни та туристів з зимбабве? Чому більше не тявкаєш "путін-імператор"? Піз...ш що у Києві ніби був? Чого "не навів порядки"? Чому не привіз з собою живу бурятську муммію, аби зі мною розібратися? То яке "колесико"мені треба тобі путлерлохові скрутити, аби ти бидло відповів за свій базар, а петушара?

Відповісти | з цитатою

48

4.04.15 14:50

Відповідь на [47] від molfar 2

Понятно тупорылый баран, в голове покрути. Можешь сюда уже не писать, фантазия у тебя иссякла. Давай до свиданья.

Відповісти | з цитатою

49

4.04.15 17:57

Відповідь на [48] від мастер джедай

Вкотре тобі дебілові кажу - навіть і думати не смій, що ти можеш мені щось вказувати. Тобі це зрозуміло, безголове ти ПРолетарське бидло, зрадницька сука та ворожий расцьсцьссцьско-фашистський дуполиз.

Відповісти | з цитатою

50

4.04.15 20:32

Відповідь на [49] від molfar 2

Так и ты тормоз не указывай мне. Где "Путин-император" - где твоё завершение. Дааавай дооосвиданьа.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…