Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
6
підняти

Луценко передал дела экс-чиновников Януковича военной прокуратуре

Глава ГПУ Юрий Луценко передал дела некоторых бывших высокопоставленных чиновников времен экс-президента Виктора Януковича в военную прокуратуру Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко передал дела некоторых бывших высокопоставленных чиновников Читати повністю »
23.05 22:44 Bigmir.net

Коментарі

11

24.05.16 17:49

Відповідь на [9] від мастер джедай

Чё-кнута кацапнута лошара, щоби ти бидло потім не пітляв, як остання повія, якою ти і є - давай залупа, пиши тут чітко та конкретно - де, коли тебе зустрічати і як ти будеш виглядати, аби я тобе суку одразу впізнав.

Відповісти | з цитатою

12

24.05.16 19:01

Відповідь на [12] від molfar 2

Ну всё красава давай жди в пятницу на ж-д вокзале - как я буду выглядеть - если ты там будешь я тебя найду.

Відповісти | з цитатою

13

24.05.16 20:07

Відповідь на [13] від мастер джедай

А як ти мене впізнаеш, а, пізд....бол? Не-а залупа, по-товєму, по-сцикливо пізд...больському, не буде. Ти сцикля пиши тут чітко та конкретно - де - на якому саме вокзалі (у Києві їх достатньо), коли (о котрій годині, № та маршрут прибуття) тебе зустрічати і як ти будеш виглядати, аби я тобе суку одразу впізнав. Тобі зрозуміло, сциклива пізд...больська сучонка.

Відповісти | з цитатою

14

24.05.16 20:54

Відповідь на [14] від molfar 2

Я буду звать тебя по нику. Так шо давай пошевели булочками я же к тебе в гости еду - в пятницу я буду. Или ты опять будешь занят вылизыванием старой вагины Фарион.

Відповісти | з цитатою

15

24.05.16 21:08

Відповідь на [15] від мастер джедай

Я буду звать тебя по нику
Га-аааа!!! Добре залупа, прийнято. Так коли (о котрій годині, № та маршрут прибуття) тебе зустрічати? Вже втреттє задаю тобі защеканцю це запитання - чого знову язика в дупу засунув?

Відповісти | з цитатою

16

24.05.16 21:28

Відповідь на [16] від molfar 2

Ну так булочки с мозгом напряги - правда с отсутствующим мозгом это трудновато. Встречай в пятницу.

Відповісти | з цитатою

17

24.05.16 22:08

Відповідь на [17] від мастер джедай

Так що залупа, як і того разу сциш чітко та конкретно написати, коли (о котрій годині, № та маршрут прибуття) тебе зустрічати? От тому ти тут ПІД...РАС, тому що сцикливо-брехливий пізд...бол. Зрозуміло тобі, ПІД...РАС. І щоби ти - ПІД...РАСТИЧНА сцикливо-пізд...больсько-брехлива залупа навіть і мріяти не смів, що знову зможеш тут кудахтати на цю тему, усю перепеску я вже зберіг. Як тільки ПРокудахтаєш - одразу одержиш в пику це твоє лайно. Зрозуміло тобі, залупа.

Відповісти | з цитатою

18

25.05.16 06:51

Відповідь на [18] від molfar 2

Да не хуйло давай выходи.

Відповісти | з цитатою

19

25.05.16 07:37

Відповідь на [19] від мастер джедай

Що ти кацапнута сцикля "да не"-каєш? Куди виходити залупа? Ти пізд...больське ПЕДРИЛО не "да не"-кай, а забий мені реальну стрілу ЧЁ-кнуте ти "да не"- кало - чітко та конкретно напиши, коли (о котрій годині, № та маршрут прибуття, № вагону) тебе зустрічати. Давай петушине "да не"-кало, час в тебе ще є, я чекаю.

Відповісти | з цитатою

20

25.05.16 07:59

Відповідь на [19] від мастер джедай

хуйло
Це ти про свого коханого імператорішку-гітлерівця вовку путлерішку "владзиииимира владзииииимировича"?

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…