Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
6
підняти

Луценко передал дела экс-чиновников Януковича военной прокуратуре

Глава ГПУ Юрий Луценко передал дела некоторых бывших высокопоставленных чиновников времен экс-президента Виктора Януковича в военную прокуратуру Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко передал дела некоторых бывших высокопоставленных чиновников Читати повністю »
23.05 22:44 Bigmir.net

Коментарі

21

25.05.16 08:19

Відповідь на [21] від molfar 2

Да не это ты хуйло - пятница ж-д вокзал - там всё написано - остальное шевели мозгом и булками. Выйду крикну - где ЧМО молфар. Если тебя не будет зассал в очередной раз.

Відповісти | з цитатою

22

25.05.16 10:02

Відповідь на [22] від мастер джедай

Да не
ХУЙЛО - це твій коханий імператорішка-гітлерівець вовка путлерішка "владзиииимир владзииииимирович" і це вже давно відомо усьому світові. Тому, твоє зомбокацапнуте кудахтання - нікого не цікавить. ПІДАР - або прямо зараз заб'єш мені реальну стрілу саме так я це робиться, або так сцикливо-пізд...больським ПІДАРОМ і залишесся. Хоча ти із без того вже давним давно і багато разів довів тут, що ти - СПРАВЖНІЙ ПІДАР.

Відповісти | з цитатою

23

25.05.16 14:18

Відповідь на [23] від molfar 2

Короче я вижу ты уже сейчас ссыш.

Відповісти | з цитатою

24

25.05.16 21:31

Відповідь на [24] від мастер джедай

Що ти - пізд...больське кацаподупе сцикливе ПЕДРИЛО там собі "я вижу" - мені абсолютно по х...й. Тобі петуху чітко сказано - Ти пізд...больське ПЕДРИЛО не "да не"-кай, а забий мені реальну стрілу ЧЁ-кнуте ти "да не"- кало - чітко та конкретно напиши, коли (о котрій годині, № та маршрут прибуття, № вагону) тебе зустрічати. Давай петушине "да не"-кало, до п'ятниці час в тебе ще є, я чекаю.Тобі зрозуміло, сциклива ти залупа.

Відповісти | з цитатою

25

26.05.16 10:29

Відповідь на [25] від molfar 2

https://www.youtube.com/watch?v=eYsxJPItG0s

Відповісти | з цитатою

26

26.05.16 18:36

Відповідь на [26] від мастер джедай

Що сциклива кацапофашистська ПІД...РАСтична залупа, не бажаєш за твої кохані руцсьцськай мир, новоруцсьцсцию, динири-линири, більшовистсько-комісцярські ідеали, за твоїх коханих імператорішку вовку путлерішку - х...йла та одразу двох його прзеків-маріонеток захарченка та плотніцткого, бути розп'ятим прямо на вагоні, а перед тим, прилюдно прямо на платформі, на відео камери зжерти тряпки твоїх динири-линири та твого путлеро-фашистського райху? ПЕДРИЛО ти є...уче. А свої шняги затусовуй собі в дупу, разом із язиком і дрочи ними сам себе аж до повного відродження вашої "великої та могутньої" рацсьцсьцкай імперії. Тобі все зрозуміло - залупа.

Відповісти | з цитатою

27

26.05.16 18:38

Відповідь на [27] від molfar 2

Запорожское Сопротивление нанесло смертельный удар хунте. Теперь воины света умрут от кариеса )

Неизвестные люди повредили передвижную стоматологию "ТриЗуб -4", которая использовалась для лечения зубов военным. Об этом на своей странице в Фейсбук написал запорожский волонтер Василий Мезенцов.

"Слезы наворачиваются на глаза... Какая то с**а засыпала в маслозаливную горловину двигателя "ТриЗуб -4" песка. Итог - капитальный ремонт двигателя. Команда техников будет работать без выходных в две смены. Я полность выжат и поэтому прошу Вашей помощи", - написал волонтер.

Відповісти | з цитатою

28

26.05.16 18:42

Відповідь на [28] від мастер джедай

Га-аааа!!!! Що залупа, знову засунув язика в дупу і почав себе дрочити? Дрочи-дрочи, старанно видрочуй.

Відповісти | з цитатою

29

27.05.16 00:16

Відповідь на [28] від мастер джедай

Ну ось і все залупа - п'ятниця настала і твій строк вийшов. Отже, ти вже вкотре сам довів те, що ти - пізд...больскький сцикливий кацапофашистський ПІДАР...С. Зрозуміло тобі, ПІДАР...С.

Відповісти | з цитатою

30

28.05.16 12:48

Відповідь на [30] від molfar 2

Ну шо залупская залупа - ты где был мудила - сегодня суббота 12.47 я уже вернулся домой - ты ещё раз доказал что ты пиздун и ссыкло.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…