Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
5
підняти

Предоставление кредитной гарантии демонстрирует наше доверие к Украине, - министр торговли США Прицкер на встрече с Порошенко. ФОТО

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Президента. Говоря о своем визите в Украину, который является уже третьим за последние два года, министр торговли США сказала: "Каждый раз я вижу ваши чрезвычайные усилия и огромный потенциал Украины. Читати повністю »
28.09 17:51 Censor.net.ua

Коментарі

51

3.10.16 22:48

Відповідь на [50] від molfar 2

Ага , а пацанов своих ты всё таки предал .

Відповісти | з цитатою

52

4.10.16 08:05

Відповідь на [51] від Сикарий

Га-аааа!!! Пізд...больська кацаподупа зомбопогремуха, ти там був і підглядав так само, як і за моїм сусідом? Ідіот.

Відповісти | з цитатою

53

4.10.16 08:09

Відповідь на [51] від Сикарий

Чуеш ти - "іхтамнет", ти путлерастично-федерастична зомбопетушара за своє кудахтання відповідай. Зрозуміло тобі - кримвашапарашна, рюцськамирська, багатопика, трольська погремуха. Чуєш ти - дебіл бл...дь, а по чому зараз ваш ррюцськамирський "порятунок" для народів? Кого наступного ви буде "рятувти", після Молдови, Грузії, України, Сирії? Га-аааа!!!

Відповісти | з цитатою

54

4.10.16 12:08

Відповідь на [53] від molfar 2

Тебя точно не будем , ты уже мусор

Відповісти | з цитатою

55

4.10.16 12:10

Відповідь на [52] від molfar 2

Так ведь ты не отрицаешь , значит так оно и есть . Рептилоид ты склеротичный

Відповісти | з цитатою

56

4.10.16 21:44

Відповідь на [54] від Сикарий

Га-аааа!!! Уж ти-то ПІДАР...Стична зомбопетушара точно не будеш. Твоя доля тепер - гніти від твого рюцськавамиру на кримвашапараша.

Відповісти | з цитатою

57

4.10.16 21:51

Відповідь на [55] від Сикарий

Га-ааааа!!!!! Пізд...больська зомбопогремуха. Не рівняй інших по собі. Ти бидло так і не можеш зрозуміти - ну не вдасться тобі безголовому зомбоідіотові втягнути мене у твоє пізд...больство. Своїм лайном - сам і давися.
Чуеш ти - "іхтамнет", ти путлерастично-федерастична зомбопетушара за своє кудахтання відповідай. Зрозуміло тобі - кримвашапарашна, рюцськамирська, багатопика, трольська погремуха. Чуєш ти - дебіл бл...дь, а по чому зараз ваш ррюцськамирський "порятунок" для народів? Кого наступного ви буде "рятувти", після Молдови, Грузії, України, Сирії? Га-аааа!!!

Відповісти | з цитатою

58

4.10.16 21:55

Відповідь на [56] від molfar 2

Моя доля -это моя доля , поэтому тебе до него нет дела . А вот за Фёклой своей присмотри .

Відповісти | з цитатою

59

4.10.16 21:57

Відповідь на [57] від molfar 2

Моё твоё , ты не путай . продал ты своих однополчан или нет в Ливии . Или ты там до конца был ? Ты скот , по липовой причине оттуда слинял . А теперь то ты орёл .

Відповісти | з цитатою

60

5.10.16 08:11

Відповідь на [58] від Сикарий

Га-аааа!!! Звісно - твоя доля тільки твоя. А от до чого мені є діло, а до чого ні - вирішую тільки я. Зрозуміло тобі - путлерастично-федерастична зомбойоб...нь з відстійної резервації кримвашапараша. Фёкла, як і прасковия - це у вас - у кацапні.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 попередня наступна

закрити Паспорт

Логін (Реєстрація):
Пароль:

Забув свій пароль…