Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
4
підняти

Реинтеграция Донбасса займет одно поколение - Резников

Реинтеграция должна носить безопасный характер. Реинтеграция временно оккупированных украинских территорий продлится одно поколение, как минимум. Читати повністю »
18.09 11:49 Bigmir.net

Коментарі

11

19.09.20 11:55

Га-ааааа!!!!!!! Высший недорозум - кацапофашистька сцикля, що таке кацаюра, як завжди, з першого разу не доходить? Тобі - russisches schisses schwein чітко же сказано - спочатку вилези з твоє нори, щоби зову одежувати по єб...льнику, а потім будеш щось хрюкати. Тьфу, слякоть бл...дь.

Відповісти | з цитатою

12

19.09.20 12:01

Відповідь на [11] від molfar 2

Так ты про "отовсюду выгнали" просто так пизданул, с дури, как обычно от безголовости и безмозглости? Я так и подумал. Дурак ты, мольфар!

Відповісти | з цитатою

13

19.09.20 12:37

Га-ааааа!!!!!!! Высший недорозум - що таке кацапофашистька сцикля, счиш спочатку вилезти з твоєї нори, щоби зову одежувати по єб...льнику. Ти, як та сявка, сховалося у діру і звідти тявкаєш. Крім того, для того, щоби думати, треба мати чим, чого в тебе ніколи не було. Тому що ти - генетично безголова, тупорила та ще й сциклива russisches schisses schwein, тому і дебілка бл...дь.

Відповісти | з цитатою

14

19.09.20 12:38

Відповідь на [12] від Высший Разум

Мольютрахнутая падаль давно сдохла,как и вся нациобандеровская срань.А высеры тиражируют его недоразвитые безмозглые клоны.

Відповісти | з цитатою

15

19.09.20 12:40

Відповідь на [13] від molfar 2

Сомнений нет - дурак ты, мольфар.

Відповісти | з цитатою

16

19.09.20 12:50

Відповідь на [8] від molfar 2

Петушара,смотри,мольютрахнутый даже с того света в своем высере номер 6,тебя спрашивает:Чуєш ти петушара,так коли ти бидлота за базарок відповіш?Сходи на кладбище к нему,а то это нацистское быдло тебя кончит.

Відповісти | з цитатою

17

19.09.20 12:52

Га-ааааа!!!!!!! Высший недорозум - сциклива сявка, ти там щось пропіщала з твоєї щурячої нори? Сумнівів як не було, так і не має - ти - генетично безголова, тупорила та ще й сциклива russisches schisses schwein, тому і дебілка бл...дь. Тьфу, слякоть.

Відповісти | з цитатою

18

19.09.20 12:59

Відповідь на [16] від ел

Ну так що путлерастична йоб...нь, сталінсько-берієвсько-нквс-івський, пізд...больський недобиток, роскажи-ка: 1. Що поганого українцям зробили Бандера та бандерівці? 2. Якого х...я твоя єб...ча, ненависна путлерастія намагається усім нав'язати свій руцськамирський нацизм, який і на на х...й нікому не всрався, як і твоя па-рашка? Отже, ви і є нициками та окупантськими фашистярами. Саме тому, вас від усюди вигнали на х...й та усюди ненавидять. Чого язика засунула у свою russisches schisses schweinen дупу? Відповідай давай - безголова ти бидлота. А не можеш - пізд...й на х...й звідци на свої гебельсовські засраті ru, дебілка бл...ь.

Відповісти | з цитатою

19

19.09.20 14:02

Відповідь на [18] від molfar 2

Какой же ты дебил...

Відповісти | з цитатою

20

19.09.20 14:07

Га-ааааа!!!!!!! Высший недорозум - сциклива сявка, ти там щось пропіщала з твоєї щурячої нори? Яка ж ти сциклива слякоть, генетично безголова, тупорила та ще й сциклива russisches schisses schwein, тому і дебілка бл...дь.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 5 попередня наступна

Останні новини
Міністр Сольський вже на свободі. І на роботі
26 квітня 2024, 14:11
Одна з європейських країн погодилась передати Україні ракети для Patriot — ЗМІ