Фото сюжету
Політика
Економіка
Суспільство
В світі
COVID-19
Культура
Спорт
Регіони
Події
Технології
Здоров'я
Транспорт
Туризм
4
підняти

Реинтеграция Донбасса займет одно поколение - Резников

Реинтеграция должна носить безопасный характер. Реинтеграция временно оккупированных украинских территорий продлится одно поколение, как минимум. Читати повністю »
18.09 11:49 Bigmir.net

Коментарі

31

20.09.20 16:56

Відповідь на [30] від molfar 2

Клон мольютрахнутого таки сам признался,что калякая той кого не має!А когда Петушара йоб..на тобі за базарок відповіст не знаю,бо мабуть сцит відповідати за свій пізд..ш гаслами.Запитай у свого нациобандеровца Петушари чому він в дупу язика засунув.

Відповісти | з цитатою

32

20.09.20 17:33

Відповідь на [31] від ел

Га-аааа!!!!!! Путлерастична, сталінсько-беріївсько-нквс-сівська падаль з того, минулого життя. Сциклива, тупорила, безголова, кацапо-наци-фашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми,ти - чужемовна бидлота сама-то розумієш, яку ахінею нахрюкала? Ти - петушара йоб...на коли за базарок відповісиш, а? Чого язика в дупу засунула, де відповіді на мої запитання, а, свинота? Сциш відповідати за свій пізд...ш? Тоді пізд...й на х...й звідци путлерастина свиюка на свої гебельсовські засраті ru, дебілка ти бл...дь.

Відповісти | з цитатою

33

20.09.20 17:51

Відповідь на [32] від molfar 2

Теперь понятно почему Мольютрахнутый 2,первый здох,а у его клона нет больше темников,вот и высерает одно и то же.А Петушара затаился и не отвечает на твои вопросы,напиши ему.

Відповісти | з цитатою

34

20.09.20 21:27

Відповідь на [33] від ел

Путлерастична, сталінсько-беріївсько-нквс-сівська падаль з того, минулого життя, сциклива, тупорила, безголова, кацапо-наци-фашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, ти там щось прохрюкала своїм чужинським языком?

Відповісти | з цитатою

35

20.09.20 22:16

Відповідь на [34] від molfar 2

Чокнутый имбицил!

Відповісти | з цитатою

36

21.09.20 00:04

Відповідь на [35] від ел

Путлерастична, сталінсько - беріївсько-нквс-сівська падаль з того, минулого життя, сциклива, тупорила, безголова, кацапо-наци-фашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, ти там щось прохрюкала своїм чужинським языком?

Відповісти | з цитатою

37

21.09.20 07:00

Відповідь на [36] від molfar 2

Ублюдок дебильный!

Відповісти | з цитатою

38

21.09.20 07:19

Відповідь на [37] від ел

Га-аааа!!! Путлерастична, сталінсько - беріївсько-нквс-сівська падаль з того, минулого життя, сциклива, тупорила, безголова, кацапо-наци-фашистька, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, ти - ублюдок дебильный, петушара йоб...на коли за базарок відповісиш, а? Чого язика в дупу засунула, де відповіді на мої запитання, а, свинота? Сциш відповідати за свій пізд...ш? Тоді пізд...й на х...й звідци путлерастина свиюка на свої гебельсовські засраті ru, дебілка ти бл...дь.

Відповісти | з цитатою

39

21.09.20 07:30

Відповідь на [37] від ел

Що,Чокнутый имбицил, Ублюдок дебильный, путлерастична, сталінсько - беріївсько-нквс-сівська падаль з того, минулого життя, сциклива, тупорила, безголова, кацапо-наци-фашистько-окупантська, трольська, пізд...больська russisches schisses schwein з фсб-шної ботоферми, не подобається? А до тебе - ворожої, окупантської падлоти ще не дійшло, що тут, на цьому УКРАЇНСЬКОМУ сайті ти завжди будеш одержувати тільки одне - у тоє смердюче, бражне єб...о. І нічого з твоєї руцськамирської параши тут ніколи не пролізе. Тому путлерастина свиюка, або пізд...й на х...й звідци на свої гебельсовські засраті ru, або завжди будеш тут одержувати тільки одне - у тоє смердюче, бражне єб...о, дебілка ти бл...дь.

Відповісти | з цитатою

40

21.09.20 15:27

Відповідь на [39] від molfar 2

По таким мольютрахнутым жертвам обортов и судят народ всей Украины.

Відповісти | з цитатою


 

Сторінки: 1 2 3 4 5 попередня наступна

Останні новини
Міністр Сольський вже на свободі. І на роботі
26 квітня 2024, 14:11
Одна з європейських країн погодилась передати Україні ракети для Patriot — ЗМІ